Payfix İletişim

Payfix son zamanlarda en çok tercih edilen dijital cüzdanlardan biri olmuştur. Popüler olmasının en büyük sebebi kullanıcılara sağladığı kolaylıklar ve avantajlardır. Kolaylıklar sağlamasıyla beraber yaşadığınız herhangi bir sorunu müşteri hizmetlerine bağlanarak anında çözebiliyorsunuz. 2018 yılından bu yana kullanıcılarına kaliteli bir hizmet veren Payfix BDDK lisansı ile ülkemizde hizmet vermektedir.

Bahis sitelerinin vazgeçilmez ödeme yöntemlerinden biri olan Payfix güvenilirliği ile bilinmektedir. Müşterilerinin daima memnuniyetini düşünmesiyle her geçen gün kullanıcı sayısına bir yenisi eklemektedir. Payfix iletişim konusunda da müşterilerine anında geri dönüşler yaparak büyük bir firma olduğunu kanıtlamıştır. Herhangi bir şikayet ya da öneri için Payfix iletişim adreslerini kullanabilirsiniz.

Payfix Müşteri Hizmetleri Numarası

Hafta sonu hafta içi farketmeksizin günün her saati yaşadığınız sorunları Payfix müşteri hizmetleri ile görüşerek anında çözebilirsiniz. Son derece hızlı geri dönüş alacağınız gibi sorunuz anında Payfix tecrübeli ekibi tarafından yanıtlanmaktadır. Payfix dijital cüzdan sizlere sesli çağrı merkezinin yanında anında canlı destek yazı hattıyla da hizmet vermektedir. Hatta müşteri hizmetleri ile görüntülü bile konuşarak kaliteli bir destek yardımı alabilirsiniz. Payfix iletişim adresleri hakkında sizlere bilgi verelim :

0850 455 11 11 nolu telefonu arayarak Payfix  çağrı merkezine ulaşabilirsiniz.

Payfix İletişim Bilgileri

E-mail: [email protected]

Adres: Torun Center-Office Tower-Fulya Mah. Büyükdere Cad. No:74/D İç Kapı:19 Şişli / İSTANBUL

Destek: 0850 455 11 11

Web: www. payfix.com.tr